[فارسی] [ English ]
 

مومنین در مهربانی و دوستی و ارتباط با یکدیگرندمانند یک جسم،زمانی که یک عضو به درد آید سایر اعضاءنیز به بی خوابی و تب دچار می شوند.


فقط در این سایت
در همه سایتهای دانشگاه علوم پزشکی بابل

 تجهیز و نوسازی بیمارستان هفده شهریور مرزیکلا
يك شنبه 11 بهمن 1394 ساعت 10:10
   
آقای دکتر رمضان آقاجانی رئیس بیمارستان هفده شهریور مرزیکلا با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید خوشبختانه اقدامات بسیار اساسی و ساختاری در بخش بهداشت و درمان صورت گرفته است که در همین راستا بیمارستان هفده شهریور مرزیکلا نیز با تخصیص اعتبارات مناسب به نحو شایسته ای تجهیز و نوسازی شده است . وی افزود با توجه به قرار گرفتن بیمارستان 17 شهریور مرزیکلا که محل عبور مسافران و گردشگران در منطقه بابلکنار به سواد کوه می باشد تجهیز و نوسازی این بیمارستان یک ضرورت است وی اظهار داشت : بخش های مختلف اعم از درمانگاه تخصصی مغز و اعصاب ، داخلی ، ارتوپد ، قلب و عروق ، پوست ، جراحی عمومی ، عفونی و دندان پزشکی و فعال تر کردن درمانگاه زنان و زایمان و اطفال ، فعال نمودن درمانگاه معین پزشک خانواده و پزشکان عمومی مرکز بهینه سازی بلوک زایمانی و بخش جراحی بهسازی محوطه و واحدهای پشتیبانی بیمارستان از دیگر اقدامات اساسی برای این بیمارستان به شمار می رود . رئیس بیمارستان هفده شهریور مرزیکلا اذعان داشت : تهیه یونیت دندانپزشکی ، تهیه تخت زایمان الکتریکی سه شکن ، تهیه ماشین بیهوشی ، تهیه دستگاه الکترو شوک ، تهیه دستگاه سونوگرافی ، تهیه تخت اتاق عمل ، تهیه چراغ سیالتیک اتاق عمل ،نصب آسانسور از دیگر مواردی هستند که به این بیمارستان اضافه شده است .
 


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد


  اتمام ساخت ساختمان درمان بستر جدید بیمارستان هفده شهریور مرزیکلا
آقای دکتر رمضان آقاجانی رئیس بیمارستان هفده شهریور از اتمام ساخت بیمارستان جدید درمان بستر که باهمت خیرین محترم و نظارت هیات امنای بزرگوار منطقه خبر داد
دو شنبه 12 بهمن 1394 ساعت 10:59

  تشکیل کلاس آموزشی ترویج زایمان طبیعی برای مادران باردار
رییس مرکز تشکیل کلاس آموزشی ترویج زایمان طبیعی با حضور مادران باردار که تحت نظر پزشکان متخصص زنان و ماماهای مرکز هفته ای دو بار در این کلاس شرکت نموده و آموزشهای لازم داده می شود .
يك شنبه 11 بهمن 1394 ساعت 9:25

  انجام زایمان طبیعی با حضور همسر
برای اولین بارانجام زایمان طبیعی با حضور همسر در مرکز آموزشی درمانی هفده شهریور دانشگاه علوم پزشکی بابل در تاریخ 4/11/1394انجام شد .
چهار شنبه 7 بهمن 1394 ساعت 13:51

  جلسه هم اندیشی با حضور ریاست محترم دانشگاه
جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات و راهکارهای تجهیزو راه اندازی واحد ها و ساختمان جدید بیمارستان
يك شنبه 14 تير 1394 ساعت 9:15

  راه اندازی درمانگاه تخصصی
راه اندازی درمانگاه تخصصی مرکز با جذب متخصصین قلب و عروق ، مغز و اعصاب و جراحی عمومی در مرکز
سه شنبه 5 خرداد 1394 ساعت 10:51

  انجام زایمان فیزیو لوژیک در مرکز هفده شهریور مرزیکلا
انجام زایمان فیزیو لوژیک در مرکز هفده شهریور مرزیکلا
سه شنبه 31 ارديبهشت 1392 ساعت 14:31

  برگزاری مراسم زیارت عاشورا دربیمارستان هفده شهریور
زیارت عاشورا روز دو شنبه هر هفته برگزار می باشد.
يك شنبه 27 فروردين 1391 ساعت 10:32

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

 آدرس: بابل - بابلكنار-شهر مرزيكلا - مركز آموزشي درماني 17 شهريور  تلفن : -3562611 -0111  فاكس: 3562600-0111  كدپستي:     Email: info@mubabol.ac.ir